O nás

icon
Tvorba webov od roku 2002

Spoločnosť SIXNET, s. r. o. bola založená v roku 2002 s jediným cieľom – tvorba webových stránok. Toto zameranie platí aj v súčasnosti, keďže vyše 70 % objemu tržieb je skutočne generovaných práve z internetu. Zvyšnú časť obratu tvorí činnosť grafického štúdia a reklamnej agentúry zameranej prevažne na klientelu v rámci full-service aktivít.

Postupne sa významnou časťou našej práce, v ktorej získavame viac a viac skúseností, okrem tvorby webových stránok, stalo zviditeľnovanie stránok vo vyhľadávaní najznámejších vyhľadávačov (SEO), online marketing, aj tvorba firemnej identity pre našich zákazníkov.

Z malej spoločnosti vo veľkom biznis centre, v širšom centre Košíc, vznikla moderná spoločnosť, s tímom kvalitných a schopných ľudí, sídliaca vo vlastných priestoroch.

Priority spoločnosti

  • Profesionálny prístup a servis pre našich klientov.
  • Naše práce sú aj našimi referenciami, a preto ich robíme tak, aby sme sa za ne nemuseli hanbiť.
  • Sledujeme aktuálne trendy v online svete.
  • dobrá stránka = navštevovaná stránka
  • Neformálne pracovné prostredie, plné kreatívnych a motivovaných ľudí.

Spoločenská zodpovednosť

Spoločenská zodpovednosť nie je pre nás cudzí pojem. Vytvárame férové a príjemné pracovné prostredie v rámci firmy, ale aj férové vzťahy s našimi zákazníkmi. Povieme vám veci na rovinu a u nás sa nestretnete so skrytými fakturáciami, ani s neférovým prístupom.

via

Sme hrdí na „naše východniarske korene" a leží nám na srdci náš „šalený Východ", preto sme ako firma členmi Východoslovenskej investičnej agentúry, ktorá si dala za cieľ prebudiť v investoroch záujem o Východné Slovensko a zlepšiť tak ekonomickú situáciu v regióne.

SIXNET filozofia

Spoločnosť SIXNET má za sebou už mnoho úspešných rokov a na trhu nie sme žiadni nováčikovia. Tak ako sa postupne menili trendy v programovani a v používaní internetu, tak sa menilo aj zameranie spoločnosti. Z firmy úzko zameranej na webové stránky sa postupne rozvinula internetová reklamná agentúra so širokým spektrom činnosti.

Niekoľkokrát sme sa presťahovali a náš tím sa obmenil, to však nezmenilo náš hlavný cieľ:

Prinášať kvalitné webstránky a eshopy s dobrou návštevnosťou našim zákazníkom.

Sledovať trendy je v našom odbore nevyhnutné, a nikdy sme to nezanedbávali. Boli by sme však len priemernou spoločnosťou, keby sme nevyužili aj vlastnú kreativitu, a preto do každej stránky prinášame niečo inovatívne, či už po grafickej, programátorskej, alebo marketingovej stránke.

Príjemné pracovné prostredie?
Toto je SIXNET